PremierLeague.sk

PremierLeague.sk

Nahrávam...

Pribudne kanál Canal+ Sport HD do služieb Telekomu?

publikované pred 10 mesiacmi ~ čítanie na 1 minútu

Pribudne kanál Canal+ Sport HD do služieb Telekomu?

Vo štvrtok 4.8.2022 začne na českom a slovenskom trhu vysielať nový športový kanál s prémiovým obsahom CANAL+ Sport HD. Hlavnou náplňou nového programu budú prenosy z anglickej futbalovej Premier League. Bude aj súčasťou televíznych služieb Telekomu, ktorý Premier League vysielal niekoľko ostatných rokov?

Aktualizácia 4.8.2022 - Aktuálne informácie nájdete tu Oficiálne: Slovak Telekom pridá program Canal+ Sport do svojej ponuky.

Od svojho spustenia bude nová stanica dostupná zákazníkom satelitnej a internetovej platformy Skylink, resp. Skylink Live TV a taktiež klientom služby Skylink TV pre Orange. S ďalšími veľkými operátormi prebiehajú intenzívne rokovania.

Čitateľ portálu parabola.cz a zákazník služby MAGIO GO si všimol, že v programovom zozname pribudla stanica CANAL+ Sport HD, ku ktorej momentálne nemá prístup.

Umiestnenie CANAL+ Sport HD do EPG spomínanej služby nasvedčuje tomu, že zákazníci spoločnosti Slovak Telekom (ST) a zrejme aj Digi Slovakia sa dočkajú zaradenia nového športového programu CANAL+ Sport HD do programovej ponuky uvedených služieb.


Či sa nová stanica skutočne stane súčasťou balíčkov televíznych platforiem uvedených operátorov by malo byť jasné v piatok 5.8.2022, teda krátko pred prvým zápasom novej sezóny Premier League.

Iba včera Digi Slovakia zaradila do svojho portfólia nový balíček Platinum, ktorý momentálne obsahuje stanice Cinemax 1 HD, Cinemax 2 HD, Film Europe, dokumentárny Travelxp a stanicu pre dospelých XMO. Cena balíčka je 19,60 eur mesačne.

Nebolo by teda žiadnym prekvapením, ak by sa nový kanál objavil v ponuke tohto operátora práve v rámci tohto balíčka.

Treba podotknúť, že spoločnosti Slovak Telekom ani DIGI Slovakia doposiaľ oficiálne zaradenie programu CANAL+ Sport HD do svojej programovej ponuky nepotvrdili.

Zdroj: parabola.cz