PremierLeague.sk

PremierLeague.sk

Nahrávam...

Oficiálne: Slovak Telekom pridá program Canal+ Sport do svojej ponuky

publikované pred 10 mesiacmi ~ čítanie na 2 minúty

Oficiálne: Slovak Telekom pridá program Canal+ Sport do svojej ponuky

Zápasy z anglickej futbalovej Premier League budú aj naďalej dostupné pre abonentov spoločností Slovak Telekom (televízne služby Magio TV, Magio Sat), DIGI Slovakia (káblová a satelitná Nová Digi TV SK) a T-Mobile Slovakia (IPTV služba T-Mobile TV a satelitné T-Mobile SAT TV).

Od augusta si tak budú môcť milovníci anglického futbalu vychutnať všetkých 380 zápasov, ktoré sa odohrajú počas tejto sezóny Premier League, na novom televíznom kanáli CANAL+ Sport.

Zúčastnené strany sa dohodli na vysielacích právach anglickej Premier League až na tri roky. To znamená, že na divákov čaká celkom viac ako 1000 exkluzívnych futbalových prenosov, ktoré budú vysielané na CANAL+ Sport TV.

Magio bude program CANAL+ Sport ponúkať zákazníkom už od 5.8.2022 od balíčka L a na všetkých dostupných technológiách.

V DIGI SK bude spomínaná stanica zaradená do balíčka Premium a tiež bude zákazníkom dostupná už od 5.8.2022. Zostávajúce streamy budú dostupné v aplikácii DIGI GO.

„Vďaka spoločnému úsiliu všetkých strán sa nám podarilo rokovanie úspešne doviesť do víťazného konca. S radosťou oznamujeme, že na slovenských a českých divákov čakajú tri roky atraktívneho futbalu v Premier League. Nebudem klamať, keď poviem, že každý zápas tejto súťaže je pre futbalových fanúšikov skutočnou lahôdkou. A aj keď len z pohodlia domova, rozhodne stojí za to sa naňho pozrieť. V tohtoročnej sezóne možno ešte viac, pretože Premier League tento rok oslavuje 30. výročie od svojho prvého zápasu v sezóne 1992/1993,“ povedal Marcel Šatanek, senior manažér TV segmentu a terminálov spoločnosti Slovak Telekom.

„Značka CANAL+ bude na českom a slovenskom trhu debutovať s veľkou silou. Vďaka nášmu partnerstvu so spoločnosťami Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Slovakia bude mať ku skvelému obsahu z anglickej Premier League prístup viac divákov, okrem našich existujúcich divákov na Skylink-u a Freesat-e. CANAL+ bude aj naďalej posilňovať svoju ponuku obsahu, ďalej ju rozširovať o ďalšie produkty dodávané spoločnosťou SPI a distribuovať ju prostredníctvom partnerstva, čo divákom umožní využívať skvelé produkty. Ladislav Řeháček a jeho tím odviedli skvelú prácu pri vytváraní Canal+ Sport, ktorého špičková produkcia pozdvihne divácky zážitok z anglickej Premier League. Ďakujeme všetkým našim partnerom, s ktorými sme na tejto dohode spolupracovali,“ dodáva Berk Uziyel, generálny riaditeľ spoločnosti SPI International, ktorá je teraz súčasťou skupiny Canal+ a je zodpovedná za B2B distribúciu produktov Canal+ na danom území.

„Získanie vysielacích práv považujeme za prelomový úspech, ktorý nám umožní aj naďalej prinášať našim zákazníkom prémiový obsah a prestížnu programovú ponuku. Naše športové kanály patria k najobľúbenejšiemu a najvyhľadávanejšiemu obsahu v T-Mobile TV a vďaka tejto dohode si diváci teraz môžu naplno vychutnať širokú ponuku kvalitného futbalu vrátane Premier League,“ dodáva Zdeněk Spurný, manažér televíznych služieb T-Mobile.