PremierLeague.sk

PremierLeague.sk

Nahrávam...

Manchester United chce získať na hosťovanie gólmana Dúbravku

publikované pred 10 mesiacmi ~ čítanie na 1 minútu

Manchester United chce získať na hosťovanie gólmana Dúbravku

Manchester United už predložil za gólmana ponuku. Na Old Trafford chce 33-ročného reprezentačného brankára priviesť na hosťovanie do konca sezóny.

Manažér Erik ten Hag verí, že príchod nového gólmana vytvorí zdravé konkurenčné prostredie pre aktuálnu jednotku diablov medzi troma žrďami Davida de Geu.

Zároveň však treba dodať, že vedenie United zatiaľ so strakami nedosiahlo finálnu dohodu.

Dúbravka bol v predchádzajúcich sezónach jednotkou strák, ale po letnom príchode Nicka Popea z Burnley svoje miesto v základe stratil. V Premier League tak v tejto sezóne zatiaľ sedel iba na lavičke náhradníkov.

V bráne sme ho nevideli ani pri včerajšej výhre Newcastle nad Tranmere Rovers v Carabao Cup-e. Klub ako dôvod uviedol chorobu Slováka.

Dúbravka prišiel do klubu v januári 2018 na hosťovanie z pražskej Sparty. Na konci sezóny ku strakám prestúpil natrvalo za čiastku 4 milióny eur. V drese Newcastle odchytal celkovo 130 duelov vo všetkých súťažiach.

Manažér strák Eddie Howe sa po víťazstve svojho tímu v Prenton Parku vyjadril, že akékoľvek odchody hráčov počas budúceho týždňa budú realizované "na poslednú chvíľu".

Červení diabli tiež hľadajú posily do ofenzívy a Ten Hag je presvedčený, že do kádra pribudne Brazílčan Antony.

22-ročný krídelník Ajaxu Amsterdam je momentálne pre holandského manažéra prestupovou prioritou číslo jeden.

Alternatívou je príchod 23-ročného útočníka Codyho Gakpa z PSV Eindhoven.