PremierLeague.sk

PremierLeague.sk

Nahrávam...

Manchester United ponúkol za Sancha 100 miliónov eur

publikované pred 3 rokmi ~ čítanie na 1 minútu

Manchester United ponúkol za Sancha 100 miliónov eur

Manchester United konečne spravil oficiálnu ponuku za anglického krídelníka, ktorú však Borussia Dortmund okamžite odmietla.

Ponuka zahŕňala platbu vopred vo výške 73 miliónov libier a bonusy vo výške 18,3 milióna libier. To je však o takmer 20 miliónov menej ako za hráča požaduje nemecký klub.

Sancho neodletel s kádrom Dortmundu na zápas nemeckého superpohára proti Bayernu kvôli "respiračnému ochoreniu". Test na Covid-19 však mal negatívny.

Ponuka zo strany klubu z Premier League sa tento týždeň očakávala, ale vedenie Dortmundu zároveň niekoľkokrát zopakovalo, že Sancho už túto sezónu odohrá v Nemecku.

V utorok kapitán Dortmundu Marco Reus potvrdil pre nemecký Sky, že krídelník zostane v Dortmunde ešte jednu celú sezónu.

United sa napriek tomu snažia 20-ročného hráča získať a očakáva sa, že do konca transferového okna ešte pošlú do Nemecka ďalšie ponuky.

So samotným hráčom a jeho agentom sa už vedenie klubu dohodlo na kontrakte a platových podmienkach na začiatku septembra.

United počas tohto leta získal iba záložníka Donnyho van de Beeka z Ajaxu, ale manažér Ole Gunnar Solskjaer verí, že do uzavretia prestupového okna ešte prídu ďalší hráči.

Anglické médiá špekulujú, že ak do klubu nepríde Sancho, tak by na hosťovanie mohol prísť Ousmane Dembélé z Barcelony. Diabli sa tiež údajne zaujímajú aj o Ismailu Sarra z Watfordu.