PremierLeague.sk

PremierLeague.sk

Nahrávam...

Newcastle získa trojicu hráčov Ryan Fraser, Callum Wilson a Jamal Lewis

publikované pred 3 rokmi ~ čítanie na 1 minútu

Newcastle získa trojicu hráčov Ryan Fraser, Callum Wilson a Jamal Lewis

Straky v letnom prestupovom období získajú svoje prvé posily, na St James' Park prichádza ľavý krídelník Ryan Fraser, útočník Callum Wilson a krajný obranca Jamal Lewis.

VPN365.EU

26-ročný škótsky reprezentant Ryan Fraser, bývalý hráč Bournemouthu, podpísal so strakami kontrakt ako voľný hráč.

O krídelníka sa zaujímal aj West Ham a Crystal Palace, ale po piatkovom rozhovore s manažérom Stevom Bruceom sa hráč rozhodol práve pre Magpies.

Fraser si v Bournemouthe zahral v 208 dueloch s bilanciou 24 gólov a 33 asistencií. V drese národného tímu odohral 11 zápasov s bilanciou jeden strelený gól.
Newcastle posilní aj jeho bývalý spoluhráč z Bournemouthu, 28-ročný útočník Callum Wilson. Ten ku strakám prestúpi za čiastku 20 miliónov libier.

O Wilsona sa zaujímala aj Aston Villa, ktorá však ponuku za hráča stiahla po tom, čo samotný hráč prejavil záujem o prestup na Tyneside.

Wilson odohral v drese čerešničiek 187 duelov s bilanciou 67 gólov a 30 asistencií. V drese anglickej reprezentácie si zahral v 4 stretnutiach a strelil v nich jeden gól.


Na dobrej ceste je aj príchod 22-ročného ľavého obrancu Jamal Lewisa, o ktorého sa na začiatku prestupového obdobia zaujímal aj Liverpool.

Šikovný obranca Norwichu by mal straky posilniť za čiastku 13,5 milióna libier.

Lewis je reprezentantom Severného Írska, za ktoré odohral dvanásť duelov. Za kanárikov odohral 100 zápasov s bilanciou 2 góly a 4 asistencie.

Prečítajte si tiež