PremierLeague.sk

PremierLeague.sk

Nahrávam...

Norwich odmietol ponuku Liverpoolu za Jamala Lewisa

publikované pred 3 rokmi ~ čítanie na 1 minútu

Norwich odmietol ponuku Liverpoolu za Jamala Lewisa

Liverpool ponúkol za mladého obrancu kanárikov čiastku 10 miliónov libier. Červení hľadajú posilu na ľavú stranu obrany a práve Lewis by mal v budúcnosti kryť chrbát Andymu Robertsonovi.

VPN365.EU

Norwich však nebol spokojný s ponúkanou čiastkou, keď 22-ročného severoírskeho reprezentanta si cení na 20 miliónov libier.

Napriek vypadnutiu z Premier League kanáriky nie sú pod tlakom a nemusia predávať svojich najlepších hráčov.

Očakáva sa, že v ďalšej ponuke by vedenie červených mohlo do obchodu zahrnúť 19-ročného obrancu Yassera Larouciho.

Vznikla by tak podobná situácia ako v roku 2017, kedy na Anfield prišiel Andy Robertson a opačným smerom putoval Kevin Stewart.

Lewis v minulej sezóne odohral v drese Norwichu 28 zápasov v Premier League, na Anfielde by však miesto v zostave nemal zaručené. Obranca tak musí počítať s tým, že minimálne v prvej sezóne veľa hracieho času nedostane.

Záujem je aj o ďalších hráčov Norwichu. Maxa Aaronsa sleduje mníchovský Bayern a Ben Godfrey by mohol odísť do milánskeho AC alebo nemeckého Bayeru Leverkusen.

Liverpool vyvíjal v posledných dvoch transferových oknách minimálnu aktivitu. Získal iba mladíkov Harveyho Elliotta a Sep van den Berga, náhradného brankára Adriana a v januári záložníka Takumiho Minamina.

Zálohu na ľavú stranu obrany však Klopp rieši už dlhší čas a po odchodoch Dejana Lovrena a Adama Lallanu zrejme počas tohto leta bude hľadať aj ďalšie prípadné posily.